Nowa praca

Wielogodzinna rekrutacja, sprawdzanie umiejętności i praktyki. Tak, długa chwila oczekiwania, są wyniki. Drugi etap. Wracasz do domu, odpoczywasz a po kilku dniach znów wracasz do wymarzonej firmy. Po dłuższej rozmowie otrzymujesz pracę. Po uzgodnieniach za tydzień rozpoczynasz swoją nową ścieżkę kariery.

Nowoczesny budynek, nieznani ludzi, wiele nowości. Każdy się boi, jednak z czasem ten strach mija, pojawiają się sympatyczne miny, tylko ten szef ciągle złowrogo patrzący. Sympatyczna pani szkoleniowiec oprowadza Cię po budynku. Tutaj jest pokój socjalny, tutał szatnia, tutaj łazienki, a tu drzwi przeciwpożarowe. Niewielka instrukcja i dowiadujesz się, że są one to drzwi ognioodporne. Tak jesteś tutaj bezpieczny.. Kolejny punkt wycieczki, własne biuro.

Instrukcja rozgoszczenia się i krótka przerwa, spojrzenia nowych osób, za kilka chwil już wiesz jak mają na imię. Istnieje szansa, że kilka najbliższych lat spędzisz w towarzystwie tych ludzi. Teraz pozostaje oczekiwanie na wprowadzenie do zadań firmy. Oprogramowanie, zlecenia, klienci, oferowane usługi. Wiele nowości, nie ma się co obawiać.

You may also like...

Comments are closed.