Wspólna zabawa

Mamo, mamo! Czy wiesz, że Jacka urodziny były super? Czy my też możemy zorganizować moje w tym magicznym miejscu? Czy słyszałeś chociaż raz to pytanie? Czy my też możemy? Czy damy radę? Ja chcę! Proszę!

Dziecko wśród rówieśników

Nieważne czy to szkoła czy też przedszkole. Chodzi o jedno, o bycie na równi z innymi, chęć pokazania innym dzieciakom, że nasza pociecha nie jest wcale gorsza. Rywalizacja zaczyna się już zaraz na początku, w momencie gdy w przedszkolu pojawiają się różne konkurencje, wyróżnienia dzieci, które lepsze. A najważniejsze, by wszystkie maluchy czuły się docenione, kochane. Żadne z nich nie chce być gorsze, pokrzywdzone. Warto stanąć na wysokości zadania i naszemu dziecko zorganizować wspaniałe urodziny. Nieważne czy w domu, czy w lokalu. Każde miejsce jest dobre, by zabawa była świetna. Trochę trzeba pogłówkować i w kilka dni możemy stworzyć wspaniałe przyjęcie. Balony, tort, zabawy.

Coraz popularniejszą osobą, która gości na naszych imprezach jest animator. Osoba, która potrafi przyciągnąć uwagę niejednego dziecka. Balony w kształcie motyla, a może ogromne bańki, tańce hulańce i wiele innych atrakcji. Urodziny dla dzieci to czas wspólnej zabawy, nie warto rywalizować, lepiej się zintegrować i wspólnie pośpiewać dziecięce piosenki. To one pomogą nam przenieść się w przeszłość i przypomnieć sobie swoje wspaniałe dzieciństwo, które dla wielu było niezapomniane. Bez komputera i telefonu, z patykiem na sznurku i kamykami w ręce. Teraz też nasze dzieci mogą dobrze się bawić.

 

Projekt Ecotropicana

You may also like...

Comments are closed.