Szkło do kuchni Poznań. Szklane panele doskonałą ozdobą każdej kuchni

Każdej nowoczesnej czy klasycznej kuchni uroku dodają panele ze szkła. Gustownie dobrane wkomponowują się w całość tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat każdego wnętrza. Uroku dodają nowoczesne szklane gniazdka.

szkło do kuchni Poznań

Szklane panele zyskują coraz większą popularność na rynku budowlanym. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się szkło do kuchni Poznań. Bazę tej ściennej ozdoby stanowi szkło hartowane o grubości 4 mm lub 6 mm, w zależności od wielkości paneli. Przed hartowaniem formatki są szlifowane maszynowo. Każdy klient może tu znaleźć wzór idealnie pasujący do jego kuchni. W tle nie brakuje soczystych owoców, pięknych kwiatów czy innych niesamowitych widoków.

szklane gniazdka

Nadruki te są wykonywane w technologii UV, co sprawia, że odwzorowanie każdego obrazu jest doskonałe. Dekoracje szkło do kuchni Poznań są odporne na promieniowanie UV i w przeciwieństwie do innych materiałów nie płowieją z wiekiem. Dodatkową ozdobą są nowoczesne szklane gniazdka, zamocowane w otworach w szkle. Panele ścienne to innowacyjny produkt, w który warto zainwestować, gdyż nie tylko ozdobiąone w wyjątkowy sposób każdą kuchnie, ale posłużą nam przez wiele lat.

You may also like...

Comments are closed.