LPG= oszczędność + bezpieczeństwo

Z czym się je LPG

Auta z instalacją LPG są bardzo często używane w dzisiejszych czasach. Dzieje się tak ponieważ jest to dużo tańsza opcja. Gdy ktoś bardzo często korzysta z samochodu to taka instalacja potrafi generować bardzo duże zyski, nawet gdy koszt takiej instalacji to ok 2500 zł. Potrafi się ona zwrócić już w kilka miesięcy a wszyscy którzy z niej korzystają są bardzo zadowoleni. Nieprawdą jest jak wielu uważa że stanowi on zagrożenie dla użytkownika. Jeśli jest ona tylko wykonana przez profesjonalistów to nie ma absolutnie żadnego zagrożenia rozszczelnieniem czy eksplozją.

NIE OSZCZĘDZAJ

Nie należy jednak oszczędzać na takiej instalacji, nigdy nie można kupować jej w sposób : ” Ooo w promocji, tylko pół ceny ” . Nie !!! Taka instalacja musi być atestowana i w pełni bezpieczna, w przeciwnym razie może dojść do nieszczęścia.

Kilka słów o nas

Autogaz Tychy zajmuje się montażem takich instalacji od kilkunastu lat. Korzystamy tylko ze sprawdzonych instalacji i nigdy na nich nie oszczędzamy. Naszą dewizą jest profesjonalizm, dokładność i zero tolerancji dla tanich zamienników. Postępujemy tak ponieważ wiemy że to jaką instalacje zamontujemy może mieć wpływ na to czy w razie wypadku zginą ludzie, bo pamiętajmy to w końcu jest sprężony gaz. Zaufało nam tak wielu, zaufaj i ty.

You may also like...

Comments are closed.